Lecznicze Pakiety pełnopłatne

 W sanatorium położonym na terenie Parku Zdrojowego, przygotowano dla kuracjuszy 191 miejsc noclegowych w pokojach 1-oraz 2-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, TV.

Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowo jego architektura zapewnia łatwe poruszanie się we wnętrzach.
Do użytku kuracjuszy oddajemy własną stołówkę z całodziennym wyżywieniem -śniadania i kolacje serwowane są w formie bufetu szwedzkiego.

Proponujemy pakiety uzdrowiskowe:

 

1)POBYT UZDROWISKOWO-LECZNICZY 8-dniowy

w skład pakietu wchodzi:7 noclegów,3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego,obiad serwowany do stolika),4 zabiegi lecznicze dziennie wykonywane od poniedziałku do soboty,wizyta lekarska.

2)POBYT UZDROWISKOWO-LECZNICZY 15-dniowy

w skład pakietu wchodzi:14 noclegów,3 posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego,obiad serwowany do stolika,4 zabiegi lecznicze dziennie wykonywane od poniedziałku do soboty,wizyta lekarska.

Pakiet_uzdrowiskowy_2.jpg 

3)PAKIET "ZDROWY KRĘGOSŁUP" 8-dniowy

w skład pakietu wchodzi:7 noclegów,3 posiłki dziennie(śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego,obiad serwowany do stolika),pakiet zabiegów leczniczych,wizyta lekarska.


ZDROWY_KR__GOS__UP.jpeg

Dopłata do pokoju o podwyższonym standardzie 40/60 zł/doba/pokój.

Dopłata do balkonu 10 zł/osoba/pokój.

Sanatorium zastrzega sobie możliwość zmiany cen.