Lecznicze Pakiety pełnopłatne

W sanatorium położonym na terenie parku zdrojowego, przygotowano dla kuracjuszy 191 miejsc noclegowych w pokojach 1-i 2-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, TV.

Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowo jego architektura zapewnia łatwe poruszanie się we wnętrzach.

Do użytku kuracjuszy oddajemy własną stołówkę z całodziennym wyżywieniem -śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego.

Proponujemy pakiety lecznicze:

1) Pobyt leczniczy 15-dniowy
w skład pakietu wchodzi: 14 noclegów, 3 posiłki dziennie, 62 zabiegi lecznicze na turnus na osobę (w tym kąpiele siarczkowe wykonywane 7 dni w tygodniu!)),konsultacje lekarskie; dostęp do basenu solankowego.


2) Pobyt leczniczy 8-dniowy
w skład pakietu wchodzi: 7 noclegów, 3 posiłki dziennie, 31 zabiegi lecznicze na turnus na osobę (w tym kąpiele siarczkowe wykonywane 7 dni w tygodniu!),konsultacje lekarskie; dostęp do basenu solankowego.


3) Pakiet Podstawowy
w skład pakietu wchodzi: minimum 3 noclegi, 3 posiłki dziennie, 2 zabiegi lecznicze dziennie, dostęp do basenu solankowego.

Cennik zabiegów i zakwaterowania w Sanatorium Rafał w Busku-Zdroju dostępny jest w pliku pdf poniżej.


Dodatkowo wszyscy Goście Sanatorium "Rafał" maja możliwość skorzystania z basenu z hydromasażami, saun i jacuzzi (w Sanatorium "Słowacki" przy ulicy 1 Maja 33 w Busku- Zdroju.) w promocyjnych cenach. 

Basen z hydromasażami i jacuzzi (1h) - 10 zł
Basen z hydromasażami i jacuzzi (karnet 10h) - 70 zł
Ćwiczenia grupowe w basenie (30 min) - 10 zł

Basen z hydromasażami, jacuzzi i SAUNY (1h) - 20 zł
Basen z hydromasażami, jacuzzi i SAUNY (karnet 10h) - 160 zł 


Załączone pliki:
cennik_pobytow_rafal.pdfCennik pobytów w Sanatorium "Rafał" (343.295 KB)
cennik_zabiegow_rafal.pdfCennik zabiegów leczniczych (349.47 KB)